Witam na mojej stronie poświęconej pracy z umysłem i emocjami

Marek Cieślar

Jestem psychoterapeutą, certyfikowanym terapeutą uzależnień, hipnoterapeutą, mistrzem bioenergoterapii, mistrzem i egzaminatorem w zawodzie naturopaty.

Dzięki kwalifikacjom zawodowym oraz wieloletniemu doświadczeniu stworzyłem pionierski, autorski program połączenia akademickiej terapii z naturalnymi sposobami wpływania na zdrowie psychiczne i fizyczne.

Ukończyłem Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie STU uzyskując dyplom i Certyfikat Instruktora Terapii Uzależnień Nr 203 potwierdzający kwalifikacje zawodowe.

Posiadam także Certyfikat z Psychospołecznych Aspektów Narkomanii. Wiele lat poświęciłem na pomoc osobom uzależnionym zarówno od alkoholu, narkotyków, ale także od leków. Z powodzeniem prowadzę Ośrodek Terapii Uzależnień Life Haven – w Brennej.

Kilka lat temu przeszedłem Program Rozwoju Osobistego w IPZ w Warszawie. Doskonaliłem się i posiadam duże doświadczenie w zakresie Pracy Terapeutycznej z rodziną (oferuję pomoc dla rodzin osób uzależnionych), także w terapii par. Dodatkowo posiadam uprawnienia i doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania i emocji. Jestem zawodowym hipnoterapeutą. Specjalizuję się w hipnozie energetycznej, magnetycznej, autohipnozie oraz hipnozie regresyjnej.

KADRA

Marek Cieślar
Marek Cieślardyrektor ośrodka
Ukończył Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie STU uzyskując dyplom i Certyfikat Instruktora Terapii Uzależnień Nr 203 potwierdzający kwalifikacje zawodowe. …
Magdalena Błażejewska
Magdalena BłażejewskaŁączę wiedzę akademicką z praktyką NLP i coachingiem, wspierając się pracą z podświadomością.
Magdalena Błażejewska , Studium Coach Life – coach; Absolwentka Akademii Psychologii Terapeutycznej terapeuta rozwoju osobowości, Naturopata czeladnik, ADZ Naturopata – hipnoterapeuta. Praktyk NLP. Uczestnik szkoleń u Heiko Hinrichs – w zakresie ustawieniowej pracy
Tomasz Zielonka
Tomasz Zielonka
Absolwent wydziału dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Specjalista w zarządzaniu przedsiębiorstwem, które z sukcesami prowadzi od ponad dekady. Doświadczony szkoleniowiec z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz zarządzania potencjałem ludzkim. Specjalista w zakresie wykorzystywania technik związanych z rozwojem osobistym. Trener szeroko pojętych umiejętności miękkich. Dumny mąż i ojciec.
Kamila Harlender
Kamila HarlenderJoginka, couch motywacyjny, specjalistka ajurwedy i odżywiania oraz influencerka.
Z wykształcenia prawniczka, jednak swoją ścieżkę skierowała na zgłębianie prawa naturalnego. Prowadzi warsztaty z budowania pewności siebie oraz poszerzania świadomości swojego ciała i emocji. Dodatkowo zapoznaje z podstawami hatha jogi.
Kamila pomaga motywując i dzieląc się swoją wiedzą na temat psychologii i relacji na swoim TikToku: Kamilia Camomile
Katarzyna Kuśnierz
Katarzyna KuśnierzTerapeutka Gestalt w trakcie certyfikacji, studentka psychologii, joginka
Pracuje z ludźmi w obszarze pomagania właściwie „od zawsze”. Posiada wieloletnie doświadczenie nauczycielki jogi, pilatesu i innych form pracy z ciałem, co pozwala jej łączyć w autorski sposób psychoterapię, oddech i ruch. Emocje zapisane w ciele mogą zostać rozpoznane, uwolnione i przepracowane, w tu i teraz, co jest szczególnie efektywne w grupowym procesie leczenia depresji, stanów lękowych, zaburzeń nerwicowych i innych.

Jest terapeutką Gestalt w trakcie certyfikacji oraz studiuje psychologię jako drugi kierunek. Prowadzi swoje Studio Integracji Ciała i Umysłu w Katowicach. Pracuje z osobami dorosłymi z szerokim spektrum zaburzeń.

dr n. med. Michał Gałaszek
dr n. med. Michał GałaszekLekarz prowadzący
internista
specjalista rehabilitacji medycznej
lek. med. Katarzyna Buryan-Marosz
lek. med. Katarzyna Buryan-Maroszlekarz konsultant
specjalista psychiatra
mgr Izabela Śliwińska Cieślar
mgr Izabela Śliwińska Cieślardyrektor medyczny
Absolwentka zarządzania i marketingu, Ratownik Medyczny, dyplomowany Arteterapeuta, Mistrz Naturopatii, Akupunkturzystka.
Paweł Kalita
Paweł KalitaKierownik Zaopatrzenia Dyplomowany opiekun medyczny
Patrycja Skibińska
Patrycja SkibińskaKierownik administracji, opiekun medyczny
Wykwalifikowany opiekun medyczny, kierownik administracji biurowej. Studentka 3. roku bezpieczeństwa narodowego o specjalizacji kryminalistyka.
Natalia Nechyporenko
Natalia NechyporenkoPielęgniarka
Ukończyła Wyższą Szkołę Medyczną w Aleksandrii, specjalizacja pielęgniarka, medycyna ogólna. Przez 4 lata pracowała w sanatorium jako pielęgniarka ratownictwa medycznego. Pracowała jako kierownik działu medycznego w przedsiębiorstwie. Ukończyła Uniwersytet Wschodnioeuropejski w Czerkasach na Ukrainie z tytułem menedżera-ekonomisty medycyny. Pracowała jako kierownik sprzedaży w europejskich firmach farmaceutycznych.

Do Państwa dyspozycji są:

  • ratownicy medyczni

  • pielęgniarka o specjalizacji ratownictwo medyczne

  • lekarz internista

  • artyterapeuta

  • opiekunowie medyczni

Terapia alkoholizmu

leczenie alkoholizmu

Terapia uzależnienia od alkoholu jest drogowskazem jak sobie poradzić z życiem w abstynencji.

Detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy

W naszym ośrodku oferujemy pełną, profesjonalną detoksykację organizmu z alkoholu.

Terapia narkomanii

leczenie narkomanii

Ośrodek odwykowy Life Haven od wielu lat z dużymi sukcesami zajmuje się pomocą osobom, które są uzależnione

Terapia nerwicy

leczenie nerwicy

Terapia Nerwicy w prywatnym ośrodku terapii uzależnień. Dowiedz się o nerwicy – jej objawy, metody terapii i …

Pomoc dla rodzin

Pomoc dla rodzin

Rodzina to najbliższe otoczenie człowieka. To od niej zależy jacy jesteśmy, jak funkcjonujemy, jak radzimy …

Naturopatia

Naturopatia

NATUROPATIA jest to terapia naturalnymi metodami opierająca się na założeniu ochrony energii życiowej.