Monika Kopij - psycholog

Monika Kopij - psycholog

Psycholog w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej, psychoterapeuta, trener, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, socjoterapeuta. Doświadczenie zdobyłam w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, Stowarzyszeniu Akcent w Katowicach, Fundacji „ Żyj Świadomie”, Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień, Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Gliwicach, Centrum Psychoterapii i leczenia Uzależnień w Sosnowcu oraz prywatnym gabinecie psychoterapii. Ukończyłam Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie, Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia, Studium Psychoterapii Uzależnień w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień w Krakowie, Studium Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków w Instytucie Psychologii Zdrowia, Podyplomowe Studia Wiedzy o Patologii Społecznej i Socjoterapii na Uniwersytecie Śląskimoraz Podyplomowe Studia w zakresie Problemów psychologii klinicznej dzieci i młodzieży w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Jestem również autorką i realizatorką programów profilaktycznych, warsztatów i szkoleń. Aktualnie pracuję w Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowcu oraz w Cammbio Interdyscyplinarnym Centrum Psychoterapii i Rozwoju. Aby dostosować metody pracy do potrzeb klienta w swojej pracy integruję różne podejścia terapeutyczne. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. W ramach pracy z dziećmi oferuję również diagnozę kliniczną zgłaszanych problemów dziecka (diagnoza pozytywna).