Detoksykację przeprowadzamy wyłącznie w naszym ośrodku – nie dojeżdżamy do Pacjenta.

Detoks alkoholowy najczęściej stosuje się u osób ze stwierdzonym współczynnikiem średnim lub wysokim, zależne od stanu uzależnienia pacjenta.

Detoksykacja zostaje włączona do terapii zaraz po wywiadzie z pacjentem, upewniamy się w między czasie, że pacjent zdaje sobie sprawę z absencji a także przydzielamy specjalistów którzy będą nad nim czuwać.

Detoks trwa co najmniej 2 dni.

Kuracja polega na wyeliminowaniu z krwiobiegu pacjenta cierpiącego na alkoholizm wszelkich substancji szkodliwych (procentowych).

Podczas detoksykacji nasi odpowiedni specjaliści czuwają nad pacjentem i podają mu niezbędne leki (farmaceutyczne, zgodne ze stanem zdrowia pacjenta), dodatkowo podajemy również składniki mineralne wliczając w to również niezbędne witaminy.

Detoks alkoholowy – Cennik

Oferujemy pełną, profesjonalną detoksykację organizmu z alkoholu. W naszych ośrodkach pomocy psychologicznej cena takiej detoksykacji wynosi 4000 PLN (pakiet 7 dni).

Czy to jest bezpieczne?

odtruwanie po alkoholuWedług naszych ostatnich badań i opinii klientów którzy przeszli detoks pozytywnie – jak najbardziej tak ! Detoksykacje stosuję się obecnie na całym świecie i nie jest ona terapią szokową, najczęściej pacjenci przyjmują leki i odpowiednie witaminy ze spokojem. 6% z naszych wszystkich pacjentów podczas odtruwania organizmu doznało lekkiego niepokoju i złości, które bardzo szybko ustąpiły bez kolejnych nawrotów.
Każdy pacjent przed podjęciem odtruwania jest starannie przez nas badany.