Ośrodek Pomocy Psychologicznej

Life Haven Życiowa przystań to prywatny ośrodek pomocy psychologicznej i terapii uzależnień. To miejsce stworzone z połączenia pasji, dobrego serca i profesjonalizmu. Wiemy jak Ci pomóc. Możesz się tu zatrzymać na tydzień żeby ogarnąć myśli i znaleźć motywację do zdrowienia i działania, możesz przejść pełną miesięczną terapię, która pomoże Ci zacząć od początku i ułożyć relacje z bliskimi, możesz zostać z nami na dłużej dwa, trzy miesiące – jak długo zechcesz, żeby poczuć się dobrze i bezpiecznie, żeby poradzić sobie z nałogiem, pracą, rodziną, życiem. Nasz doświadczony zespół, korzysta ze swojego wieloletniego doświadczenia, z nauki i z wewnętrznego człowieczeństwa. Dokonujemy wszelkich starań, żeby stać się dla Ciebie drogowskazem i żebyś osiągnął sukces.

Nasz ośrodek to bezpieczna przystań w drodze do właściwego portu. To dom z atmosferą i duszą gdzie znajdziesz komfort. Przytulne wnętrze, czyste łazienki, wygodne łóżka z pachnąca pościelą, stół bilardowy, kominek, półki z dobrymi książkami.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Pyszne i domowe. Jednak jeśli lubisz gotować, lub masz „smaka” na swoją zupę pomidorową, masz do swojej dyspozycji dobrze wyposażoną, przytulną kuchnię.

Zależy nam, żebyś poczuł się u nas bezpiecznie i zaczerpnął siły do poradzenia sobie z największymi demonami.