Obecne tępo życia, skutki pandemii, kłopoty finansowe, złamane serca i stres są sprzymierzeńcami różnego rodzaju zaburzeń nastroju i zachowania.
Coraz częściej zgłaszają się do nas ludzie zatopieni w depresyjnym smutku albo z przymusem wykonywania obsesyjnych, natrętnych czynności, myśli i ruchów (OCD). Przyjeżdżają po pomoc ludzie przestraszeni których uogólniony lęk i konfrontacja z życiem zakorzenia ich w nerwicy lękowej.
Wychodząc Wam naprzeciw stworzyliśmy dom dla smutnych, pogubionych i znerwicowanych ludzi. Dom, w którym nic nie musicie, gdzie zostaniecie otuleni profesjonalną opieką terapeutyczną i czułą opieką przyjaznych ludzi. Gdzie będziecie mogli się bezkarnie wyspać, poczytać w ciszy, posiedzieć przy kominku i zjeść dobre, zdrowe jedzenie. Pokoje są przytulne i ciepłe.
Ludzie, którzy u nas bywają, mówią, że czują się tu dobrze i bezpiecznie.
Psychoterapeuci przerobią z Wami najtrudniejsze sprawi i wzmocnią Was. Rozluźnicie mięśnie, przewietrzycie umysł i przekonacie się, że mimo tego, że chociaż raz postawiliście na Siebie. Świat się nie zawali. Świat uśmiechnie się do Was.
Żeby wyciszyć układ nerwowy możecie korzystać z małego spa, sauny, jacuzzi, masaży. Mamy bibliotekę pełną kojących książek i szafkę z pysznymi herbatami.
Nasz dom jest położony w przepięknym zakątku w Brennej. Jeżeli tylko będziecie chcieli możecie być blisko przyrody, wybrać się na spacer, na wycieczkę w góry. Albo po prostu posiedzieć na tarasie. Nic nie daje nam takiej siły jak energia przyrody.
Depresja i Nerwica to trudne towarzyszki, ale się zdarzają i często objawy choroby nas ratują, bo dzięki nim zaczynacie o siebie dbać.
Zapraszamy, czekamy na Was. Z otwartym sercem.
To dom zbudowany na naszych marzeniach. A podobno marzenia trzeba kochać, bo wtedy się spełniają.